Plaunantis siurblys: KARCHER PUZZI 

Video

 • Plaunantis siurblys veikia išpurškimo-susiurbimo principu.
 • Su šiuo prietaisu atsinaujinkite automobilio saloną, minkštus baldus, išplaukite kilimus ir kilimines dangas, pašalinkite purvą ir blogą kvapą.
  Automobilio salono valymui siulome rinktis profesionalias SONAX valymo priemones.                                                       Visas SONAX priemones galite rasti ČIA
Para - 20€. Dvi paros - 30€.-

Sauso ir drėgno valymo siurblys:
KARCHER NT 30/1 AP L

 • Karcher NT 30/1 AP L - tinkamas įvariems darbams, pavyzdžiui, automobilių vidaus valymui - šiukšlių, smulkių dulkių ar skysčių šalinimui. Dėka itin didelės siurbimo galios ir efektyvaus filtro valymo, galite susiurbti vidutinį smulkių dulkių kiekį nenaudodami filtravimo maišelių. Įrenginys lengvai valdomasi naudojant centrinį jungiklį, o taip pat yra lengvas, turi numatytas vietas įvairių priedų saugojimui, o su esamais papildomais tvirtinimais galite ant jo pritvirtinti įrankių ar kitą panašią dėžę.

Para - 12€

 Garo valytuvas: KARCHER sc2 EasyFix

 • Karcher Garo valytuvas!
 • Patogus, valo be jokių cheminių valiklių.
 • Sunaikina iki 99% bakterijų jūsų namuose.
 • Tinka visiems kietiems paviršiams.
 • Panaikina įsisenėjusius nešvarumus.
  VIDEO
Para - 10€. Dvi paros 15€

Langų valymo robotas: HOBOT 388

HOBOT 388 - apvalus  langų valymo robotas, su integruota langų apipurskimo sistema. Valymo greitis:  1m² – 4 min.
 • Langų valymo robotas HOBOT 388, sumanus būdas turėti švarius ir blizgančius langus. Svarbiausia, jis pasiekia ten, kur žmogus negali (kalbant apie aukštį). Reikalinga tik uždėti robotą ant lango, įjungti ir nuotolinio valdymo pulto pagalba galėsite džiaugtis maksimalia švara bei sutaupyti nemažai savo brangaus laiko. Robotas juda visomis kryptimis ir pats pasirenka tokį kelią, kuriuo stiklą nuvalytų efektyviausiai. Kartu prisideda ir langų valymo chemija.
Para - 15€. Dvi paros - 25€

Langų valymo robotas: HOBOT 2S

HOBOT 2S - Kvadratinis langų valymo robotas, su integruota langų apipurskimo sistema. Valymo greitis: 1m² – 2.4 min.
 • Langų valymo robotas HOBOT 2S, sumanus būdas turėti švarius ir blizgančius langus. Svarbiausia, jis pasiekia ten, kur žmogus negali (kalbant apie aukštį). Reikalinga tik uždėti robotą ant lango, įjungti ir nuotolinio valdymo pulto pagalba galėsite džiaugtis maksimalia švara bei sutaupyti nemažai savo brangaus laiko. Robotas juda visomis kryptimis ir pats pasirenka tokį kelią, kuriuo stiklą nuvalytų efektyviausiai. Kartu prisideda ir langų valymo chemija.
Para - 15€. Dvi Paros - 25€

Langų valymo robotas: PHOREAL

PHOREAL - apvalus langų valymo robotas, neturi intergruotos apipurškimo sistemos.
 • Langų valymo robotas PHOREAL, sumanus būdas turėti švarius ir blizgančius langus. Svarbiausia, jis pasiekia ten, kur žmogus negali (kalbant apie aukštį). Reikalinga tik uždėti robotą ant lango, įjungti ir nuotolinio valdymo pulto pagalba galėsite džiaugtis maksimalia švara bei sutaupyti nemažai savo brangaus laiko. Robotas juda visomis kryptimis ir pats pasirenka tokį kelią, kuriuo stiklą nuvalytų efektyviausiai. Kartu prisideda ir langų valymo chemija.

Para - 10€. Dvi paros - 15€

Langų valytuvas:
KARCHER WV5 Premium non-stop

 • Langų valytuvas pritaikytas lengvam langų valymui, be ruoželių ir vandens lašų.  Siurbimo antgalio atramos užtikrina geresnius langų valymo rezultatus iki pat pakraščių. Dar viena prietaiso ypatybė – minkštos rankenos detalės. Komplete yra siauras siurbimo antgalis (tinkamas labai mažiems langams), purškimo buteliukas su mikropluošto šluoste, valymo priemonė, įkrovimo stotelė su papildomu akumuliatoriumi (nepertraukiamam valymui). Purškimo buteliukas su mikropluošto šluoste yra tobuli priedai itin veiksmingam valymui.

Para - 5€

Ozono generatorius: OZOX

 • Ozono generatoriaus-ozonatoriaus nuoma. Ozonas naikina įvariose aplinkose besiveisiančias bakterijas ir virusus, kurie dažnai tampa nematomu ir potencialiai pavojingu ligų bei infekcijų šaltiniu. Ozono dujų molekulės suskaido biologiškai aktyvias medžiagas (pvz.: bakterijų, virusų, grybelių, pelėsio) ląstelių sieneles. Ozono generatorius-ozonatorius gamina dujinį ozoną (O3) – viena iš stipriausių oksidatorių. Nešiojamas ozono generatorius kvapų šalinimui, virusų ir bakterijų naikinimui. Naikina bakterijas, virusus, pelėsį. Šalina nemalonius kvapus. Tinkamas bet kokiai patalpai iki 40 m². Su nustatomu vidiniu laikmačiu. Ozono koncentracija iki 10g/h; Veikia visame patalpos tūryje. Efektyvumas – iki 99 proc. Įtampa: 220~240 V, 50Hz. Energijos suvartojimas: 110 W. Ozono produkcija: 10 g/h. 

Para - 10€

Dažų sluosnio matuoklis: BROSBERG

 • Patikrinę automobilį šiuo prietaisu sužinosite:
 • Ar dažai originalūs? Ar automobilis ar jo dalys buvo perdažytos? Ar skirtingų automobilio dalių dažų sluoksnis vienodas? Ar automobilis prieš dažant buvo lygintas ir špakliuotas? Ar pardavėjas sako tiesą?

Para - 5€

Pramoninis drėgmės surinkėjas: Trotec TTK 170

 • Sausinimo našumas iki 52 l/24 h
 • Galia 900 W
 • Oro srautas 350 m³/h
 • Vandens bako talpa 6,6 L
 • Pridedama nemokamai 5m. žarnelė pastoviam vandens nubėgimui.
Nuo 1d. - 7d. paros kaina - 6.00€
Nuo 8d. - 14d. paros kaina 5.50€
Nuo 15d. - 29d. paros kaina - 5.00€
Nuo 30d. ir daugiau paros kaina - 4.50€

Šildytuvas 3kW: PARKSIDE

Nuo 1 - 14 parų - paros kaina 1,5€
Nuo 15 - 39 parų - paros kaina 1€
Nuo 40 parų - paros kaina 0,8€

Krepšelis