Plaunantis siurblys Karcher Puzzi Video

Veikia išpurškimo-susiurbimo principu. Su šiuo prietaisu atsinaujinkite automobilio saloną, minkštus baldus, išplaukite kilimus ir kilimines dangas, pašalinkite purvą ir blogą kvapą. Automobilio salono valymui siulome rinktis profesionalias SONAX valymo priemones. 
1 Para 20€ (2 tab, = 8 litrai chemijos nemokamai)
2 Paros
30 € (2 tab, = 8 litrai chemijos nemokamai)
 Depozitas: 50€
Nuomojantis plaunantį siurblį Karcher Puzzi SONAX interjero valyklis 1 litras - 5€

Garo valytuvas: KARCHER sc2 EasyFix

Valo be jokių cheminių valiklių. Sunaikina iki 99% bakterijų jūsų namuose. Tinka visiems kietiems paviršiams. Panaikina įsisenėjusius nešvarumus. 
1 Para 10€
2 Paros
15€
 Depozitas: 50€

Langų valymo robotas: HOBOT 388

Apvalus  langų valymo robotas, su integruota langų apipurškimo sistema. Valymo greitis:  1m² – 4 min. Langų valymo robotas HOBOT 388, sumanus būdas turėti švarius ir blizgančius langus. Svarbiausia, jis pasiekia ten, kur žmogus negali (kalbant apie aukštį). Reikalinga tik uždėti robotą ant lango, įjungti ir nuotolinio valdymo pulto pagalba galėsite džiaugtis maksimalia švara bei sutaupyti nemažai savo brangaus laiko.
1 Para15€ (220ml. chemijos nemokamai)
2 Paros
25€ (220ml. chemijos nemokamai)
 Depozitas: 50€

Langų valymo robotas: HOBOT 2S

Kvadratinis langų valymo robotas, su integruota langų apipurškimo sistema. Valymo greitis: 1m² – 2.4 min. Langų valymo robotas HOBOT 2S, sumanus būdas turėti švarius ir blizgančius langus. Svarbiausia, jis pasiekia ten, kur žmogus negali (kalbant apie aukštį). Reikalinga tik uždėti robotą ant lango, įjungti ir nuotolinio valdymo pulto pagalba galėsite džiaugtis maksimalia švara bei sutaupyti nemažai savo brangaus laiko. Depozitas: 50€

1 Para15€ (220ml. chemijos nemokamai)
2 Paros
25€ (220ml. chemijos nemokamai)
Depozitas: 50€

Langų valytuvas:
KARCHER WV5 Premium non-stop

Langų valytuvas pritaikytas lengvam langų valymui, be ruoželių ir vandens lašų.  Siurbimo antgalio atramos užtikrina geresnius langų valymo rezultatus iki pat pakraščių. Dar viena prietaiso ypatybė – minkštos rankenos detalės. Komplete yra siauras siurbimo antgalis (tinkamas labai mažiems langams), purškimo buteliukas su mikropluošto šluoste, įkrovimo stotelė su papildomu akumuliatoriumi (nepertraukiamam valymui). Purškimo buteliukas su mikropluošto šluoste yra tobuli priedai itin veiksmingam valymui.

1 Para5€
Depozitas: 50€

Ozono generatorius

Ozono generatorius-ozonatorius gamina dujinį ozoną (O3) – viena iš stipriausių oksidatorių. Nešiojamas ozono generatorius kvapų šalinimui, virusų ir bakterijų naikinimui. Naikina bakterijas, virusus, pelėsį. Šalina nemalonius kvapus. Tinkamas bet kokiai patalpai iki 40 m². Su nustatomu vidiniu laikmačiu. Ozono koncentracija iki 10g/h; Veikia visame patalpos tūryje. Efektyvumas – iki 99 proc. Įtampa: 220~240 V, 50Hz. Energijos suvartojimas: 110 W. Ozono produkcija: 10 g/h. 

1 Para10€
Depozitas: 50€

Krepšelis

Krepšelis tuščias.