Dėmesio! Rezervuojantis vietą automobilio salono valymui reikalingas avansas 20 €

       Mums kiekvienas automobilis yra individualus projektas. Vieni automobilių salonai valomi lengviau, kiti - sunkiau. Norint kokybiškai išvalyti automobilį, būtina profesionali įranga ir chemija, o tai nemažai kainuoja. Mūsų naudojamos aukštos kokybės chemijos priemonės individualiai parenkamos skirtingiems paviršiams. Tekstilei, odai, plastikui, stiklui naudojama chemija, kuri nekenkia automobilio interjero dalims ir žmogui nesukelia jokių alerginių reakcijų. Dar geresnei kokybei pasiekti naudojame karštus garus, kurie padeda  pašalinti įsisenėjusias dėmes, įvairias bakterijas ir nemalonius kvapus. Svarbu paminėti ir tai, kad automobilio salono išvalymas ir  išdžiovinimas trunka 8 val. ir daugiau...

KAINORAŠTIS


Pilnas cheminis salono valymas išimant sėdynes (sėdynių, durelių apmušimų, kiliminės dangos, kilimėlių, bagažinės, plastmasinių detalių, langų, odos impregnavimas) salono džiovinimas.

Tamsus, 5 sėdimų vietų - *80-100 €
Šviesus, 5 sėdimų vietų - *90-110 €
Tamsus, 7 sėdimų vietų - *90-110 €
Šviesus, 7 sėdimų vietų - *100-120 €

Cheminis lubų valymas +20 €

*Dėl labai didelio užterštumo kaina gali keistis iki 150€ !


********************************

Valymo planas taupantiems (salono ir bagažo skyriaus išsiurbimas, priekinės panėlės atnaujinimas, cheminis sėdynių valymas, langų valymas iš vidaus)

*5 sėdimų vietų valymas - 50 €
*7 sėdimų vietų valymas - 60 €

*Sėdynės iš automobilio neišimamos, salonas nedžiovinamas

********************************

Sausas salono valymas (išsiurbiamas salonas, sėdynės, nuvalomi langai, atnaujinamos plastmasinės detalės, impregnuojama oda)

5 sėdimų vietų - 25 €
7 sėdimų vietų - 30 €

********************************

Ozonavimas (dezinfekcija, kvapų naikinimas)

Automobilis - 10 €